Siemens HF15M561 17 LT Ankastre Mikrodalga Fırın
Siemens HF15M561 17 LT Ankastre Mikrodalga Fırın

0 oy ile 5 üzerinden nan puan aldı

Marka : Siemens
Stok Kodu : 8062
Ürün Kodu : HF15M561
Barkod : 4242003430644
Model Kodu :
% 9
3,383.92
3,075.27
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver

Ürün Detayları

Siemens HF15M561 17 LT Ankastre Mikrodalga Fırın


Buz Çözme Programı

Birçok özelliği ile yemek yapmayı daha kolay ve eğlenceli bir hale getirecek olan mikrodalga fırın, ısıtma ve pişirme işlemlerinin yanında, buz çözme özelliğini de sunuyor. Buz çözme özelliği ile donmuş haldeki yiyeceklerinizi beklemenize gerek kalmıyor ve onları birkaç dakika sonra kullanabiliyorsunuz.

Zamanlama Özelliği

Yemeklerinizin pişme ya da ısınma sürelerini dilediğiniz gibi zamanlama ayarı üzerinden ayarlayabiliyorsunuz. Buz çözdürme özelliğinde de yemeğin ne kadar sürede eriyeceğini düşünüyorsanız, o zamana ayarlamanız yeterli. Zaman dolunca işlev kendiliğinden sonlanıyor.


Her Yemeğe Göre Ayarlanabilen Isı Derecesi

Yemeklerinizin her biri farklı ısı ayarlarında pişer. Daha zor pişen yemeklerin ısı ayarlamasını program üzerinden yüksek tutabilirsiniz.


Döner Taban ile Her Yere Dağılan Isı

Herhangi bir pişirme ya da ısıtma işleminde, yiyeceğin her alanına aynı ısının değmesi adına döner taban hareket eder. Bu hareket esnasında, ısı yiyeceğin üzerine eşit bir şekilde yayılır ve hem ısınma işlemi hem de pişirme işlemi tutarlı olur.


Dijital Ekran

Ekran özelliği mikrodalga fırının kullanımını çok daha kolay bir hale getirmektedir. Seçtiğiniz programa göre ne yemeğin ne kadar süre fırında kalacağınız, dijital ekran üzerinden görebilirsiniz.


Programlamada Farklı Seçenekler

Her yemek için farklı bir pişme ayarının olduğunu düğmelerin üzerinde görebilirsiniz. Yemeğinizin hangi ayarla daha iyi pişeceğini düşünürseniz, size sunulan program seçenekleri arasından en doğru olan tercihi yapabilirsiniz.

YORUMLARSize Yorumunuzu Yazın

Bu Ürünü Nasıl Buldunuz ?

YORUMLARA GÖZ ATIN
BENZER ÜRÜNLER
SON INCELENEN ÜRÜNLER


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.