LG GN-H702HLHU A++ 546 lt No-Frost Buzdolabı

LG GN-H702HLHU A++ 546 lt No-Frost Buzdolabı

1 oy ile 5 üzerinden 2.0 puan aldı

0 Yorum
 • Marka: LG
 • Garanti : 2 Yıl Distrübütör / Üretici Garantisi
 • Ürün Id : 7363
 • ÖNE ÇIKAN ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 • Stok Durumu :
 • Liste Fiyatı :
 • İndirim Oranı:NAN
 • Kazancınız:%
 • Stok Sorunuz !!!
  Stok Yok
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok

LG GN-H702HLHU A++ 546 lt No-Frost Buzdolabı


* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Nature FRESH özelliği sayesinde her köşeyi eşit derecede soğutan LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı, besinlerin çok daha uzun süre taze ve sağlıklı şekilde saklanmasını sağlıyor. Sıcaklık dalgalanmalarını önleyen Linear Cooling teknolojisi buzdolabının her noktasını sabit ve eşit olarak soğuturken Door Cooling+ teknolojisi de geleneksel soğutma sistemlerine oranla çok daha hızlı ve güçlü bir serinlik sunuyor. Daha pek çok gelişmiş soğutma teknolojisine sahip olan LG buzdolabı modeli ile yiyeceklerin tazeliğini uzun süre koruyabilir, çok daha sağlıklı besinler tüketme şansı bulabilirsiniz. 

Üstün Soğutma Teknolojileri ve Gelişmiş Cihaz Performansı 

 • Yiyecekleri en sağlıklı şekilde korumak için tasarlanan LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı modeli, soğutucu fan ile yayılan hava akışını dahi devamlı olarak temizliyor. Tamamen doğal malzemelerden üretilmiş olan 4 aşamalı filtreleme sistemi ve harici buzdolabı fanı sayesinde soğuk havanın yiyeceklerinize en temiz ve sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlıyor. Hygiene Fresh olarak adlandırılan 5 adımlı katmanlı filtre tasarımı sayesinde her zamankinden daha sağlıklı ve ferah saklama koşullarına sahip olabilirsiniz. 
 • İç ortamdaki sıcaklık dalgalanmasını geleneksel buzdolabı modellerine göre %50 oranında düşüren ve sıcaklık değişimini ±0,5℃ sınırlarında sabitleyen LINEAR Cooling teknolojisi buzdolabı içerisindeki besinleri kesintisiz olarak soğutuyor ve bu sayede gıdalar çok daha uzun süre gerçek lezzetini korumayı başarıyor. 
 • LG Door Cooling+ teknolojisi iç kısmın her noktasını eşit şekilde soğutmayı ve tüm bölmelerdeki yiyeceklerin taze kalmasını sağlıyor. Buzdolabı kapısında yer alan soğutma fanı sayesinde soğuk havayı en alt noktalara dahi çok hızlı şekilde iletmeyi başaran LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı modeli, geleneksel soğutma sistemlerine oranla çok daha eşit serinlik sunuyor. 
 • 0°C'ye yakın bir sıcaklıkta tutulan Fresh 0 Zone bölmesi et ve benzer ürünlerin buzlanmadan korunmasını sağlıyor. Bu sayede pişirme öncesinde zaman alan buz çözme işleminden kurtulabilir, LG buzdolabı modelinin konforlu kullanım özelliklerinin keyfini sürebilirsiniz. 
 • Multi Air Flow teknolojisi sayesinde soğutucu fanlardan yayılan havayı buzdolabının her köşesinde bulunan çoklu soğutma havası kanalı ile eşit şekilde dağıtan LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı modeli, en üst raftan en alt bölmeye kadar her alanda maksimum koruma sağlıyor. 

Geleneksel Bir Buzdolabından Çok Daha Fazlası

Ürün Tipi: Gardrop Tipi
Enerji Sınıfı: A++
Net Hacim: 546 Lt
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 392 Lt
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 144 Lt 
Ses Seviyesi: 43 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 309 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 180 x 78 x 73 cm

Teknolojinin Lider Markası: LG

Daima kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen cihaz tasarımları ile beğeni toplayan LG, kaliteli materyal tercihleri ile de güven kazanan markalardan biri oluyor. Cep telefonundan bilgisayara, beyaz eşyadan çeşitli teknoloji aksesuarlarına kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan lider teknoloji markası, her yeni ürün tasarımı ile bulunduğu alana yön vermeyi başarıyor. Üstün teknolojik özelliklerin ve dayanıklı tasarımların yanı sıra profesyonel satış hizmetine de son derece önem veren dünya markası, teknoloji pazarındaki yükselişini her geçen gün sürdürüyor. 

Her Yönden Gelişmiş Bir Buzdolabı Modeli 

Benzersiz soğutma teknolojilerine, verimli tüketim özelliklerine, konforlu kullanım seçeneklerine ve son derece şık bir cihaz tasarımına sahip olan LG GN-H702HLHU A++ 546 Lt Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamayı başarıyor. Siz de bu gelişmiş tasarım ile ayrıcalıklı bir soğutma deneyimi yaşayabilir, mutfağınıza modern bir şıklık katabilirsiniz. 


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Ad Soyad:
Mail Adresiniz :
Yorum :
Güvenlik Resmi :
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.