Kurumsal Bilgiler

1986 yılında Afyon'da Birdane Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Ve Sanayi ünvanı ile  kurulan firmamız 1990 yılından itibaren İstanbul'da Toptan Beyaz eşya ürünleri ana grubunda faaliyet göstermektedir. 1995 yılından itibaren ise Fatih / Koca Mustafa Paşa'da toptan, perakende ve e-ticaret kanallarıyla halkımıza hizmet vermektedir.

Firmamız Uğur Derin dondurucu Fatih bölge bayiliği yanında Uğur firmasının ikinci markası olan Delta Derin Dondurucu Kuzey Marmara, Trakya Batı Karadeniz ve Ankara distribütörlüğü, Sharp Buzdalabı Türkiye Dağıtım Kanalı, Dominox (Franke) Ankastre grubu beyaz eşya kanalı Türkiye Dağıtıcılığı ve diğer birçok beyaz eşya markalarının toptan alım satım ve dağıtıcılığını yapmaktadır.

Perakende olarak Hekimoğlu Ali Paşa Caddesinde; Philips Shop, Tefal Shop, Uğur Showroom, İklimsa Showroom ve aynı cadde üzerindeki Beyaz Eşya mağazamız ve ofisimiz ile hizmet vermektedir.

Tüm depolarımız yine aynı bölge içerisinde konuşlanmıştır. 

Ayrıca firmamız www.beyazesyam.com internet satış sitesi online satış hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın ticari faaliyetlerin yanında Afyon Bolvadin'de sosyal yardım faaliyetleri veren kuruluşlar ile birlikte sosyal projeler geliştirmektedir.

Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.