İade ve Değişim

İade & Değişim

İade Prosedürü


Yanlış, ve hasarlı ürün gönderimleri haricinde iade kabul edilmemektedir! İade işlemleri için izlenmesi gereken adımları ve genel bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz;

 

İade Hakkında Bilinmesi Gerekenler;


Binde bir karşılaştığımız durum olsa da bizim tarafımızdan eksik, yanlış veya hasarlı gönderilen siparişlerin iadeleri kabul edilmektedir. Harici durumlarda iade kabul edilmemektedir. Bizim tarafımızdan hatalı veya eksik gönderilen ürünlerin iadesi ürün bize geldikten 1 iş günü içerisinde iadeniz Yapılacaktır.

 

Değişim Yapabilir miyim?

 

Tabiki. Hiçbir neden belirtmeden herhangi ürün veya ürünler ile değişim yapabilirsiniz.Müşterimizin memnuniyet ve beklentileri bizler için değerlidir.

 

Değişim İçin Bilmem Gerekenler

 

Değişim yapacağınız ürün veya ürünler orjinal ambalajında, kullanılmamış, etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde seçtiğiniz diğer ürün veya ürünlerde değiştirebilirsiniz. Hatalı veya yanlış ürün gönderimleri haricinde tüm değişimlerde kargo bedelleri siz değişim için gönderirken biz, biz değişim kargosunu gönderirken ise siz karşılamaktasınız. Bu sayede değişim kargo ücretleri firma ve müşteri olarak yarı yarı karşılanmış olur.

 

Değişim Sürecini Nasıl Takip Ederim?

 

Tüm süreç hakkında sizlere ulaşıp bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca 444 5 732  üzerinden ve  sizlere göndereceğimiz 

 beyzesyam.com whatsapp destek hattı ile de değişimleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.