SÜPER HIZLI KARGO
KREDİ KARTLARINA 9 TAKSİT
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
15 GÜN İÇİNDE İADE VE DEĞİŞİM
DESTEK HATTI 444 5 732

Samsung 55JS9000 4K 8 Çekirdek SUHD 3D Tizen Smart LED TV
9,478.80 TL
7,899.00 TL

0 oy ile 5 üzerinden 0.0 puan aldı

Yorum Yap | Yorum Oku
Adet
Süper Hızlı Kargo
9 Taksit
İade ve Değişim
128 bit SSL
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver

Paylaş

Samsung 55JS9000 Octa-Core 8 Çekirdek 4K SUHD 3D Tizen Smart LED TV

Duyuları Harekete Geçiren İnovasyon

Sizi görsel dünyanın ötesine götürecek heyecan verici ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile televizyonda yaşam kadar gerçek görüntülere her zamankinden daha yakınsınız. Yaşam kadar gerçek canlı ve parlak renkler izleyin; tüm duyularınızı harekete geçirecek bir deneyim sunmak için izlediğiniz her şeyin gerçek gibi görünmesini sağlayacak şekilde görme duyunuzdan fazlasını uyarır. Arka ışık paneli, çığır açan Nano Kristal Teknolojisi ile olağanüstü doğrulukta ve zengin renkler oluşturmak için radyant ışık yayar. En derin siyahlar ve en bozulmamış beyazların yanı sıra muhteşem tonlama seviyelerinin sunduğu deneyimi yaşayın. Tüm duyularınızı harekete geçirmek için tasarlanmış Samsung’un tamamen yeni SUHD TV'sini keşfetmeye hazırlanın.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

4 Kat Daha Güçlü Full HD Çözünürlük

Ultra HD, ekrandaki detayı daha önce hiç olmadığı kadar net görebileceğiniz anlamına gelir. Samsung UHD televizyonunuz, yaşam kadar gerçek renklerle Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük sunar. Daha önce gördüklerinizden çok daha fazla netlik ve ayrıntı sunacak şekilde en uygun hale getirilmiş görüntülerin keyfini çıkarın.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Sadece kavisli bir televizyonun sunabileceği sizi içine alan bir izleme deneyimi yaşayın

Samsung’un devrim niteliğindeki Kavisli Televizyonu sizi içine alarak yepyeni bir dünyaya götürür ve size TV deneyiminin tam ortasındaymış gibi hissettirir. UHD ekran oturma odanızda en uygun izleme uzaklığı sağlamak için en doğru açıda eğime sahiptir. Dahası hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlar. UHD ekranın sunabileceği en iyi UHD görüntü kalitesi, derinlik ve detayı görün.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Otomatik derinlik iyileştirme ile gerçekçi görüntüleme

Düz görüntüler Samsung’un Otomatik Derinlik İyileştiricisi ile gerçeküstü bir görüntüleme deneyiminde hayat buluyor. Samsung Kavisli Televizyonunuz, ekranda farklı alanlara ve nesnelere farklı kontrast düzeyleri uygular ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunar. Derin görkemli vadilerin ve dağ zirvelerinin panoramik sinema çekimleri daha da nefes kesici görünüyor. İnanmak için gerçekten görmeniz gerekiyor.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Desenler, eğriler ve minimalizm ile tanımlanan şıklık

JS9000, şık metalik bir gövdede minimal bir görünüm sağlayacak şekilde kavisli ekrana sarmalanan zarif eğriler ile tanımlanır. Muhteşem metalik plaka ekranın arkasını sarararak detay ekleyen ve zarif bir kontrast sağlayan benzersiz bir büzgülü desen sunar. Şık ancak belirsiz Y ışın standı üzerinde dururarak yüzer bir etki yaratır ve doğal olarak gözlerinizi ekrana yönlendirir, sizi eylem içinde tam olarak sarmalayan bir etki yaratır. Sürükleyici deneyimini geliştiren zarif, şık ve minimal bir görünüm sunarak televizyonlar için yeni bir tasarım kimliği ortaya koyar.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

TV'niz ve mobil cihazlarınız arasında mükemmel senkronizasyon

Samsung Kolay Paylaşım, TV ve mobil cihazlarınız arasında içerik paylaşımını zahmetsiz ve kolay hale getirir. Ailenizle paylaşmak istediğiniz akıllı telefonunuzdaki eğlenceli bir video ya da ev yolunda izlediğiniz kaçırmadığınız TV programı, ellerinizi özgür bırakmanız için büyük ekranda izlenmeli. Samsung Smart TV, mobil cihazınız yakınlaştığı anda sinyali yakalar ve sorunsuz şekilde içeriği büyük ekran için en uygun çözünürlükte görüntüler. Diğer şekilde de çalışır; evinizde sevdiğiniz içeriği mobil cihazınızda izleyerek özgürce hareket edebilmeniz için hareket ettiğinizde hemen mobil cihaza geçiş yapar. Mükemmel sorunsuz çalışma ve mükemmel senkronizasyon.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

TV'niz her sabah size brifing versin

Her sabah saati ve zaman planınızı kontrol etmek için akıllı telefonunuza bakıp sonra da hava durumu ve haberler için TV'yi mi açıyorsunuz? Artık güne, tümünü büyük bir ekranda görüntüleyen Samsung TV'deki size özel günlük bilgilendirmeniz ile başlayabilirsiniz. Samsung TV, akıllı telefonunuzdaki alarm ile senkronize çalışarak otomatik olarak açılır ve size güne taze başlamanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Toplantı? Şemsiye? Yıldönümü? Tamam, tamam, hepsi tamam.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Artık gerçekten tüm Smart TV içeriğinin ve özelliklerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

Sıkıcı kullanıcı kılavuzlarına elveda deyin ve doğrudan içeriğe dalmanızı sağlayan daha kolay, daha sezgisel Smart TV'ye merhaba deyin. Hızlı, güçlü, eğlence dolu ve en önemlisi, kullanımı kolay. Samsung’un Sekiz Çekirdekli İşlemcisi sayesinde, sevdiğiniz tüm içeriği müthiş hızlı inanılmaz basitleştirilmiş Smart Hub üzerinden parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Anında açılır, içerikler arasında gezinmenizi sağlar ve aynı zamanda süper hızlı oynatma için ne izlediğinizi hatırlar. Tüm bu güç ile, çoklu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, izlediğiniz programdan çıkmadan içerik veya bilgi arayabilirsiniz. Çok daha gelişmiş bir Smart TV deneyimi...

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Sizi anında istediğiniz içeriğe yönlendiren daha akıllı bir televizyon

Tamamen yeni, daha akıllı TV deneyimine geçiş ekranın sağ alt kısmından ve mevcut eğlenceniz her zaman gözünüzün önünde. Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlar. İstediğiniz içeriği aramak için uğraşmanıza gerek yok. Sevdiğiniz içeriği bulmanın her zamankinden daha kolay olması için geçmiş seçimlerinizi hatırlar ve en sık kullanıldığınız içeriği menü çubuğuna gözlerinizin önüne yerleştirir. Hatta heyecan verici yeni benzer içerikler keşfedebilirsiniz, Samsung Smart TV sürekli olarak hoşunuza gidebilecek sunulan yeni içerikler önerir. Şimdiye kadarki en sorunsuz Smart TV deneyimini keşfedin.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Yaşam tarzınıza uygun içerikler

Samsung Smart TV'ler, evde hayatı daha eğlenceli hale getirecek akıllı uygulamalar ile gerçekten istediğinizi ve yaşam tarzınıza uygun olanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Sporseverler dinamik yeni spor uygulamasına tezahürat yaparlarken, evin ahçısı yemek uygulamasına bayılacak. Aynı zamanda formda kalmak isteyenler için egzersiz uygulaması, çocuklar için harika sanat eğitimi uygulaması ve oyun severlerin hayran kalacağı ileri seviye oyunlar gibi geniş bir yelpazede birçok uygulamaya sahiptir. Cep telefonu veya giyilebilir cihazlar kolayca eşleştirilerek kumanda olarak kullanılabilir.

UHD geliştirme tüm görsel deneyiminizin kalitesini artırır

Samsung UHD Görüntü Motoru sayesinde, bir UHD kaynağından gelmese bile, UHD’ye yakın görüntü kalitesiyle çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung’un yenilikçi 4 adımlı Süper Çözünürlük Ölçekleme teknolojisi tüm video içeriklerinin kalitesini artırır.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Daha derin siyahlar, daha saf beyazlar, iyileştirilmiş renkler

Samsung, UHD Dimming adı verilen özel bir teknoloji ile çıtayı daha da yükseltiyor. Bu teknoloji görüntünün daha fazla işlenmesi için ekranı bölümlere ayırır ve görüntünün tamamını mükemmel hale getirmek için gereken tüm kontrast, renk ve ayrıntı düzeylerini hassas biçimde hesaplar. Samsung UHD Dimming teknolojisi işte bu nedenle, siyah ve beyaz renkleri mümkün olan en uygun biçimde işlemek ve çok daha canlı renkler üretmek için geliştirilmiştir.

Geri dönün ve bıraktığınız yerden devam edin

Kullanması zor olduktan sonra TV'de tüm bu uygulama ve özelliklere sahip olmanın ne anlamı var? Samsung Smart TV‘de çeşitli içerikler arasında geçiş, artık TV kanalınızı değiştirmek kadar kolay.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Daha hızlı performans için Sekiz Çekirdekli işlemci

Bir kerede birden çok işlevin çalıştırılması performansın yavaşlayacağı anlamına gelmez. Yeni Smart TV'yi öncekinden çok daha hızlı çalışması için Sekiz Çekirdekli İşlemci ile donattık. Bu Smart TV'nin tüm eski ve yeni harika yeteneklerini ele alabilen daha da çok hıza sahip en son yükseltmedir. Fazladan güç, eğlence deneyimizi daha hızlı ve daha keyifli hale getirir, daha az beklersiniz ve daha çok izlersiniz.

Yaşamı zenginleştirici uygulamalar Smart TV'de

İçerik her şeydir ve Samsung Smart TV size gerekli her şeyi tam olarak verir. Birbirinden eğlenceli ve faydalı uygulamanın keyfini çıkarın ve internette sorunsuz şekilde dilediğinizce sörf yapın. Özel uygulama önerilerini, yeni sunulan uygulamaları ve daha fazlasını sadece bir bakışta görmek için sola veya sağa kaydırma hareketi yapmanız yeterli. Üstelik gelişmiş tarayıcı ile tek tıkla istediğiniz web sitesine gidebilirsiniz

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Daha iyi görüntüler için daha canlı renkler

Gelişmiş görüntü kalitesi geliştirme algoritması kullanan Samsung Wide Color Enhancer, tüm görüntülerin kalitesini çarpıcı biçimde artırır ve saklı detayları ortaya çıkarır. Wide Color Enhancer ile renkleri şimdi en doğal halleriyle görün.

Koltuğun kenarına çivileyecek tonlarca nefes kesici oyunlar

Samsung Smart TV, geniş oyun seçenekleri ve tüm cihazlarınız için desteği ile oyun keyfini bir sonraki seviyeye taşır. Büyük ekranda oyun, gamepadler, mobil uygulamalar ve hatta giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere çok sayıda cihaz desteği ile her zamankinden daha eğlenceli.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

Samsung Full HD 3D teknolojisi ile sizi içine alan gerçeklik

Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Samsung’un gelişmiş Full HD 3D teknolojisi, 3D film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca 3D görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır.


Oturma odanızdaki eksiksiz multimedya deneyimi

Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) girişleri ile Samsung TV, oturma odanızı bir multimedya eğlence merkezine dönüştürecektir. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin birden çok cihazdan doğrudan televizyonunuza yüksek hızlı aktarımını sağlar.

Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

USB’nizden film izleyin

ConnectShare Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi televizyonunuza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.

İnternete kablolar olmadan erişin

Başka harici cihazlar bağlamaya gerek bırakmayan Yerleşik Kablosuz LAN sayesinde TV’nizin bağlantıları kolay ve düzenli. Dahası çekici tasarımı da korunuyor.

Diğer Özellikler

    Çoklu Ekran
    İkili Ekran
    Ekran Tipi
    Kavisli (Curved)
    Dahili Kamera
    Opsiyonel(Ayrı olarak satılmaktadır)
    Garanti Süresi
    2 Yıl
    Görüntü Formatı
    Ultra HD(4K)
    HD Uydu Alıcı
    Dahili
    Tipi
    4K UHD TV

Teknik Özellikler

    Ekran Boyutu
    55" (139 Cm)
    Görüntü Çözünürlüğü
    3840 x 2160 ( Ultra HD )
    Görüntü Tarama Hızı
    1200 Hz
    Marka
    Samsung
    Smart
    Tizen

Bağlantılar

    Av Girişi
    Var
    DLNA
    Var
    HDMI Giriş
    4 Adet
    Komponent Girişi (Y,Pb,Pr) + Ses
    Var
    PC Bağlantısı
    Var
    Scart Girişi
    Var
    Tuner Girişi
    Var
    USB Girişi
    Resim - Müzik - Video Oynatıyor

Aksesuar

    3D Gözlük
    Yok
    Akıllı Kumanda
    Var
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Bu kısma kampayalar ile ilgili text girilecek
 • Ürün Bilgileri
  Samsung 55JS9000 Octa-Core 8 Çekirdek 4K SUHD 3D Tizen Smart LED TV

  Duyuları Harekete Geçiren İnovasyon

  Sizi görsel dünyanın ötesine götürecek heyecan verici ultra yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ile televizyonda yaşam kadar gerçek görüntülere her zamankinden daha yakınsınız. Yaşam kadar gerçek canlı ve parlak renkler izleyin; tüm duyularınızı harekete geçirecek bir deneyim sunmak için izlediğiniz her şeyin gerçek gibi görünmesini sağlayacak şekilde görme duyunuzdan fazlasını uyarır. Arka ışık paneli, çığır açan Nano Kristal Teknolojisi ile olağanüstü doğrulukta ve zengin renkler oluşturmak için radyant ışık yayar. En derin siyahlar ve en bozulmamış beyazların yanı sıra muhteşem tonlama seviyelerinin sunduğu deneyimi yaşayın. Tüm duyularınızı harekete geçirmek için tasarlanmış Samsung’un tamamen yeni SUHD TV'sini keşfetmeye hazırlanın.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  4 Kat Daha Güçlü Full HD Çözünürlük

  Ultra HD, ekrandaki detayı daha önce hiç olmadığı kadar net görebileceğiniz anlamına gelir. Samsung UHD televizyonunuz, yaşam kadar gerçek renklerle Full HD'den dört kat daha yüksek çözünürlük sunar. Daha önce gördüklerinizden çok daha fazla netlik ve ayrıntı sunacak şekilde en uygun hale getirilmiş görüntülerin keyfini çıkarın.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Sadece kavisli bir televizyonun sunabileceği sizi içine alan bir izleme deneyimi yaşayın

  Samsung’un devrim niteliğindeki Kavisli Televizyonu sizi içine alarak yepyeni bir dünyaya götürür ve size TV deneyiminin tam ortasındaymış gibi hissettirir. UHD ekran oturma odanızda en uygun izleme uzaklığı sağlamak için en doğru açıda eğime sahiptir. Dahası hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlar. UHD ekranın sunabileceği en iyi UHD görüntü kalitesi, derinlik ve detayı görün.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Otomatik derinlik iyileştirme ile gerçekçi görüntüleme

  Düz görüntüler Samsung’un Otomatik Derinlik İyileştiricisi ile gerçeküstü bir görüntüleme deneyiminde hayat buluyor. Samsung Kavisli Televizyonunuz, ekranda farklı alanlara ve nesnelere farklı kontrast düzeyleri uygular ve eğlencenizi sizi daha da içine alan, daha çok keyif alacağınız bir hale getirerek daha fazla derinlik hissi sunar. Derin görkemli vadilerin ve dağ zirvelerinin panoramik sinema çekimleri daha da nefes kesici görünüyor. İnanmak için gerçekten görmeniz gerekiyor.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Desenler, eğriler ve minimalizm ile tanımlanan şıklık

  JS9000, şık metalik bir gövdede minimal bir görünüm sağlayacak şekilde kavisli ekrana sarmalanan zarif eğriler ile tanımlanır. Muhteşem metalik plaka ekranın arkasını sarararak detay ekleyen ve zarif bir kontrast sağlayan benzersiz bir büzgülü desen sunar. Şık ancak belirsiz Y ışın standı üzerinde dururarak yüzer bir etki yaratır ve doğal olarak gözlerinizi ekrana yönlendirir, sizi eylem içinde tam olarak sarmalayan bir etki yaratır. Sürükleyici deneyimini geliştiren zarif, şık ve minimal bir görünüm sunarak televizyonlar için yeni bir tasarım kimliği ortaya koyar.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  TV'niz ve mobil cihazlarınız arasında mükemmel senkronizasyon

  Samsung Kolay Paylaşım, TV ve mobil cihazlarınız arasında içerik paylaşımını zahmetsiz ve kolay hale getirir. Ailenizle paylaşmak istediğiniz akıllı telefonunuzdaki eğlenceli bir video ya da ev yolunda izlediğiniz kaçırmadığınız TV programı, ellerinizi özgür bırakmanız için büyük ekranda izlenmeli. Samsung Smart TV, mobil cihazınız yakınlaştığı anda sinyali yakalar ve sorunsuz şekilde içeriği büyük ekran için en uygun çözünürlükte görüntüler. Diğer şekilde de çalışır; evinizde sevdiğiniz içeriği mobil cihazınızda izleyerek özgürce hareket edebilmeniz için hareket ettiğinizde hemen mobil cihaza geçiş yapar. Mükemmel sorunsuz çalışma ve mükemmel senkronizasyon.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  TV'niz her sabah size brifing versin

  Her sabah saati ve zaman planınızı kontrol etmek için akıllı telefonunuza bakıp sonra da hava durumu ve haberler için TV'yi mi açıyorsunuz? Artık güne, tümünü büyük bir ekranda görüntüleyen Samsung TV'deki size özel günlük bilgilendirmeniz ile başlayabilirsiniz. Samsung TV, akıllı telefonunuzdaki alarm ile senkronize çalışarak otomatik olarak açılır ve size güne taze başlamanız için ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Toplantı? Şemsiye? Yıldönümü? Tamam, tamam, hepsi tamam.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Artık gerçekten tüm Smart TV içeriğinin ve özelliklerinin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

  Sıkıcı kullanıcı kılavuzlarına elveda deyin ve doğrudan içeriğe dalmanızı sağlayan daha kolay, daha sezgisel Smart TV'ye merhaba deyin. Hızlı, güçlü, eğlence dolu ve en önemlisi, kullanımı kolay. Samsung’un Sekiz Çekirdekli İşlemcisi sayesinde, sevdiğiniz tüm içeriği müthiş hızlı inanılmaz basitleştirilmiş Smart Hub üzerinden parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Anında açılır, içerikler arasında gezinmenizi sağlar ve aynı zamanda süper hızlı oynatma için ne izlediğinizi hatırlar. Tüm bu güç ile, çoklu görevleri kolaylıkla gerçekleştirebilir, izlediğiniz programdan çıkmadan içerik veya bilgi arayabilirsiniz. Çok daha gelişmiş bir Smart TV deneyimi...

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Sizi anında istediğiniz içeriğe yönlendiren daha akıllı bir televizyon

  Tamamen yeni, daha akıllı TV deneyimine geçiş ekranın sağ alt kısmından ve mevcut eğlenceniz her zaman gözünüzün önünde. Kullanımı eğlenceli Smart TV menü çubuğu, sevdiğiniz tüm içeriğe hızlı, sorunsuz ve gerçek anlamda sezgisel erişim sağlar. İstediğiniz içeriği aramak için uğraşmanıza gerek yok. Sevdiğiniz içeriği bulmanın her zamankinden daha kolay olması için geçmiş seçimlerinizi hatırlar ve en sık kullanıldığınız içeriği menü çubuğuna gözlerinizin önüne yerleştirir. Hatta heyecan verici yeni benzer içerikler keşfedebilirsiniz, Samsung Smart TV sürekli olarak hoşunuza gidebilecek sunulan yeni içerikler önerir. Şimdiye kadarki en sorunsuz Smart TV deneyimini keşfedin.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Yaşam tarzınıza uygun içerikler

  Samsung Smart TV'ler, evde hayatı daha eğlenceli hale getirecek akıllı uygulamalar ile gerçekten istediğinizi ve yaşam tarzınıza uygun olanı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Sporseverler dinamik yeni spor uygulamasına tezahürat yaparlarken, evin ahçısı yemek uygulamasına bayılacak. Aynı zamanda formda kalmak isteyenler için egzersiz uygulaması, çocuklar için harika sanat eğitimi uygulaması ve oyun severlerin hayran kalacağı ileri seviye oyunlar gibi geniş bir yelpazede birçok uygulamaya sahiptir. Cep telefonu veya giyilebilir cihazlar kolayca eşleştirilerek kumanda olarak kullanılabilir.

  UHD geliştirme tüm görsel deneyiminizin kalitesini artırır

  Samsung UHD Görüntü Motoru sayesinde, bir UHD kaynağından gelmese bile, UHD’ye yakın görüntü kalitesiyle çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Samsung’un yenilikçi 4 adımlı Süper Çözünürlük Ölçekleme teknolojisi tüm video içeriklerinin kalitesini artırır.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Daha derin siyahlar, daha saf beyazlar, iyileştirilmiş renkler

  Samsung, UHD Dimming adı verilen özel bir teknoloji ile çıtayı daha da yükseltiyor. Bu teknoloji görüntünün daha fazla işlenmesi için ekranı bölümlere ayırır ve görüntünün tamamını mükemmel hale getirmek için gereken tüm kontrast, renk ve ayrıntı düzeylerini hassas biçimde hesaplar. Samsung UHD Dimming teknolojisi işte bu nedenle, siyah ve beyaz renkleri mümkün olan en uygun biçimde işlemek ve çok daha canlı renkler üretmek için geliştirilmiştir.

  Geri dönün ve bıraktığınız yerden devam edin

  Kullanması zor olduktan sonra TV'de tüm bu uygulama ve özelliklere sahip olmanın ne anlamı var? Samsung Smart TV‘de çeşitli içerikler arasında geçiş, artık TV kanalınızı değiştirmek kadar kolay.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Daha hızlı performans için Sekiz Çekirdekli işlemci

  Bir kerede birden çok işlevin çalıştırılması performansın yavaşlayacağı anlamına gelmez. Yeni Smart TV'yi öncekinden çok daha hızlı çalışması için Sekiz Çekirdekli İşlemci ile donattık. Bu Smart TV'nin tüm eski ve yeni harika yeteneklerini ele alabilen daha da çok hıza sahip en son yükseltmedir. Fazladan güç, eğlence deneyimizi daha hızlı ve daha keyifli hale getirir, daha az beklersiniz ve daha çok izlersiniz.

  Yaşamı zenginleştirici uygulamalar Smart TV'de

  İçerik her şeydir ve Samsung Smart TV size gerekli her şeyi tam olarak verir. Birbirinden eğlenceli ve faydalı uygulamanın keyfini çıkarın ve internette sorunsuz şekilde dilediğinizce sörf yapın. Özel uygulama önerilerini, yeni sunulan uygulamaları ve daha fazlasını sadece bir bakışta görmek için sola veya sağa kaydırma hareketi yapmanız yeterli. Üstelik gelişmiş tarayıcı ile tek tıkla istediğiniz web sitesine gidebilirsiniz

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Daha iyi görüntüler için daha canlı renkler

  Gelişmiş görüntü kalitesi geliştirme algoritması kullanan Samsung Wide Color Enhancer, tüm görüntülerin kalitesini çarpıcı biçimde artırır ve saklı detayları ortaya çıkarır. Wide Color Enhancer ile renkleri şimdi en doğal halleriyle görün.

  Koltuğun kenarına çivileyecek tonlarca nefes kesici oyunlar

  Samsung Smart TV, geniş oyun seçenekleri ve tüm cihazlarınız için desteği ile oyun keyfini bir sonraki seviyeye taşır. Büyük ekranda oyun, gamepadler, mobil uygulamalar ve hatta giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere çok sayıda cihaz desteği ile her zamankinden daha eğlenceli.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  Samsung Full HD 3D teknolojisi ile sizi içine alan gerçeklik

  Eğlenceyi yepyeni bir şekilde izlemeye hazır olun. Samsung’un gelişmiş Full HD 3D teknolojisi, 3D film ve TV programlarını çarpıcı Full HD çözünürlükte keyifle izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca 3D görüntü kalitesi artar ve daha net, sizi içine alan görüntüler sunmak üzere gölgelenmeyi ortadan kaldırır.


  Oturma odanızdaki eksiksiz multimedya deneyimi

  Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arabirimi (HDMI) girişleri ile Samsung TV, oturma odanızı bir multimedya eğlence merkezine dönüştürecektir. HDMI, yüksek çözünürlüklü dijital verilerin birden çok cihazdan doğrudan televizyonunuza yüksek hızlı aktarımını sağlar.

  Samsung 55JS9000 55inç 139cm Octa-Core (8 çekirdek) 4K SUHD 3D Tizen Smart Led TV

  USB’nizden film izleyin

  ConnectShare Movie özelliği ile USB bellek sürücünüzü veya sabit diskinizi televizyonunuza takın, filmlerin, fotoğrafların ve müziğin keyfini hemen çıkarın. Artık, evinizin rahatlığında televizyonunuzda geniş bir içerik çeşitliliğini yaşayabilirsiniz.

  İnternete kablolar olmadan erişin

  Başka harici cihazlar bağlamaya gerek bırakmayan Yerleşik Kablosuz LAN sayesinde TV’nizin bağlantıları kolay ve düzenli. Dahası çekici tasarımı da korunuyor.

  Diğer Özellikler

      Çoklu Ekran
      İkili Ekran
      Ekran Tipi
      Kavisli (Curved)
      Dahili Kamera
      Opsiyonel(Ayrı olarak satılmaktadır)
      Garanti Süresi
      2 Yıl
      Görüntü Formatı
      Ultra HD(4K)
      HD Uydu Alıcı
      Dahili
      Tipi
      4K UHD TV

  Teknik Özellikler

      Ekran Boyutu
      55" (139 Cm)
      Görüntü Çözünürlüğü
      3840 x 2160 ( Ultra HD )
      Görüntü Tarama Hızı
      1200 Hz
      Marka
      Samsung
      Smart
      Tizen

  Bağlantılar

      Av Girişi
      Var
      DLNA
      Var
      HDMI Giriş
      4 Adet
      Komponent Girişi (Y,Pb,Pr) + Ses
      Var
      PC Bağlantısı
      Var
      Scart Girişi
      Var
      Tuner Girişi
      Var
      USB Girişi
      Resim - Müzik - Video Oynatıyor

  Aksesuar

      3D Gözlük
      Yok
      Akıllı Kumanda
      Var
 • Taksit Seçenekleri
 • Yorumlar
  Adınız
  E-Posta Adresiniz
  Güvenlik Resmi
  Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
  Güvenlik Resmi
  Yorumunuz
  Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
 • Kampanyalar
  Bu kısma kampayalar ile ilgili text girilecek
Vestel Color 22FA5100 22\'\' LED TV Full HD Uydu Alıcılı TV
520.00 TL
660.00 TL
Vestel 40FA7100 (40FB7100) 102 Ekran Uydulu Smart Full HD LED Televizyon
1,169.00 TL
1,399.00 TL
Philips 32PFK4100 Full HD Uydulu Led Televizyon
929.00 TL
1,114.80 TL
Vestel Color 22PF5021K Kırmızı LED TV
599.00 TL
718.80 TL
Vestel Satellite 49FA5000 LED TV
1,375.00 TL
1,650.00 TL
Vestel 42FA7500 Uydu Alıcılı 600 Hz. Smart Full HD LED TV
1,379.00 TL
1,654.80 TL
Vestel 48FB7500 122 Ekran Full HD Smart LED TV
1,525.00 TL
1,830.00 TL
LG 55UF7787 4K Webos 2.0 Ultra Hd Tv (140 Cm)
3,449.00 TL
4,138.80 TL
Altus AL32L5521 Dahili Uydu Alıcılı LED TV
800.00 TL
960.00 TL
Altus AL40L 5531 HD Uydu Alıcılı Led TV
1,200.00 TL
1,440.00 TL
GRUNDIG G49L 8543-49 DVB-S FHD LED LCD TV
1,989.00 TL
2,386.80 TL
GRUNDIG G42L 8543-42 DVB-S SMART 3D FHD
1,500.00 TL
1,800.00 TL
Regal 50R4010F Uydu Alıcılı Full HD Led Televizyon
1,575.00 TL
1,890.00 TL
Tavsiye Edilen Ürünler
Samsung 55JS9000 4K 8 Çekirdek SUHD 3D Tizen Smart LED TV
7,899.00 TL
Adet
444 5 732

Türkiye'nin Her yerinden Tek Numara

Her Cihazdan Erişim

Tüm cihazlardan istediğiniz an alışveriş keyfi

Güvenli Alışveriş

Daha güvenli alışveriş için SSL güvenlik sertifikası

Kolay İade

Alışveriş sonrasında müşteri memnuniyeti